قوانین | فالوپی
قوانین و مقررات فالوپی

شرایط و قوانین کلی:

تمامی خدمات سامانه فالوپی طابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

ارائه خدمات به سایت های شرط بندی، همسریابی، فروش vpn ، فروش موادمخدر و مشروبات الکلی، انجام فعالیت‌های غیرقانونی و یا تشویق به انجام این فعالیت ها و کلیه فعالیت های مغایر با قوانین جای کشور امکان پذیر نبوده و در صورت مشاهده سفارش بلافاصله لغو شده و مبلغی عودت داده نمی شود.

کاربر موظف است، در هنگام ثبت سفارش از عمومی (Public) بودن پیج اطمینان داشته و تا پایان انجام سفارش وضعیت پیج را برای روی خصوصی (Private) قرار نداده و در صورتی که پیج حتی برای ثانیه ای بر روی وضعیت خصوصی قرار گیرد ممکن است سفارش به صورت سیستمی لغو شده و امکان ادامه دادن سفارش وجود ندارد و هزینه ای عودت داده نمی شود.

کاربر ثبت کننده سفارش اطلاع دارد که تمامی مبلغ های پرداخت شده و اعتبار شارژ شده در حساب کاربری تنها برای امکان ثبت سفارش بوده و امکان عودت وجه به حساب بانکی به هیچ وجه وجود ندارد، بنابراین در وارد کردن مبلغ دقت نمایید.

 کاربر موظف است، از زمان ثبت تا زمان پایان فرآیند سفارش، از طریق دیگری اقدام به افزایش فالوور ، لایک و یا بازدید ننماید؛ در غیر این صورت فالوپی تمام آن فالوور ، لایک و یا بازدید را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

سامانه تنها به افراد بالای 18 سال امکان ارائه خدمات دارد.

فالوپی در قبال ریزش فالوور اینستاگرام یا ممبر تلگرام هیچ گونه مسئولیتی نداریم، شما باید محتوای پیج و نحوه ی پست گذاری را طوری طراحی کنید که کاربر وفادار بماند. 

فالوپی این حق را دارد که به صلاحدید خود تغییراتی در سرویس خدمات خود ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت ها یا همه پنل کاربری بطور موقت یا دائمی شود. همچنین سیاست قیمت گذاری سرویس ها، ممکن است در هر زمان تغییراتی داشته باشد. 

فالوپی هیچ مسئولیتی در قبال تغییر سیاست ها و تصمیمات اینستاگرام، تلگرام و موارد مرتبط ندارد. 

واحد پشتیبانی و پاسخگویی به کاربران تنها از طریق سامانه و تنها برای کاربران ثبت نام شده امکان پذیر است و سفارش های مهمان ثبت شده تنها از بخش پیگیری سفارش قابل مشاهده هستند.

اطلاعات کاربران ثبت نام شده و سفارش های ثبت شده نزد فالو پی محفوظ است.

فالوپی از پذیرش صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است و در صورت مشاهده سفارش بلافاصله لغو شده و مبلغی عودت داده نمی شود.

سفارشات به صورت سیستمی و آنی شروع شده و در برخی موارد با توجه به حجم سفارش(ها) طی حداکثر 48 ساعت به پایان می رسد.

در صورتی که به هر دلیل سفارشات بیش از 5 روز کاری تاخیر داشته باشد، خریدار امکان درخواست استرداد هزینه را دارد.

کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

کاربر موظف است، کدپیگیری اعلامی در پایان مرحله ثبت سفارش را جهت پیگیری سفارش نزد خود حفظ نماید، پیگیری سفارش تنها با کدپیگیری امکان پذیر است.

در صورت تغییر نام کاربری و خصوصی شدن (Private) پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل انجام و پیگیری نبوده و مبلغ عودت داده نمی شود.

در سرویسی مانند کامنت، پس از ثبت سفارش به هیچ عنوان تغییراتی در پست (آرشیو کردن، تغییر کپشن، تگ کردن اکانت دیگر در تصویر یا ویدئو پست و ... ) انجام ندهید، در صورت ایجاد تغییر ممکن است سفارش به صورت سیستمی انجام نشده و سامانه مسئولیتی ندارد.

فالوور های ارائه شده توسط فالوپی پروفایل های واقعی هستند ولی سایت ما تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوورها نداشته و حفظ فالوورها بستگی به مطالب و فعالیت پیج شما دارد.

کاربر سفارش دهنده اطلاع دارد که، برای ویدئوهای آلبومی ( چند ویدئو در یک پست) بازدید خریداری نکند و در صورت خریداری تضمینی بابت افزایش بازدید پست ندارد.

کاربر سفارش دهنده اطلاع دارد که، امکان انجام چند سفارش به صورت همزمان برای یک پست و یا یک پیج وجود ندارد و از ثبت چند سفارش همزمان برای یک پیج یا پست خودداری می کند.

نام کاربری، شماره موبایل و ایمیل ثبت شده پس از ثبت نام قابل تغییر نمی باشد.

امکان انتقال اعتبار بین کاربران وجود ندارد و هر کاربر قادر به استفاده از اعتبار خود می باشد.

برخی سرویس ها که علامت گذاری شده اند، اصطلاحات Manual Refill داشته و به صورت تضمینی به تعداد سفارش ثبت شده خواهند رسید، در صورت نرسیده تعداد به تعداد نهایی جهت استفاده از این سرویس ویژه پس از تکمیل سفارش و حداکثر 1 ساعت بعد تیکت درج کنید، در صورت عدم درج تیکت امکان بررسی وجود نخواهد داشت.

در صورتی که خریدی با کد تخفیف ثبت شود، refill نخواهد داشت.

 

شرایط و قوانین وِیژه همکاران:

با توجه به این که سرویس ها به صورت NoRefill و NoRefund هستند، مسئولیت ثبت سفارش برعهده شما است.

 

 

ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس فالوپی می باشد تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. 

تمام این قوانین و توضیحات به منزله ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان می باشد و استفاده از خدمات فالوپی به معنی قبول این توافقنامه می باشد.